Yazdırılabilir Paw Patrol Boyama Sayfası

Pençe Devriye Boyama Sayfasından merhaba! Animasyon dizisi “Paw Patrol” un kahramanları eğlenceyi ve çeşitli görevleri seviyor. Kurtarma köpek yavrusu ekibinin sıkı çalışmasını anlatan animasyon dizisinin küçük hayranları en güzel pençe devriye boyama sayfası hazırladık. Sitemizin sayfasında “Paw Patrol” resmini indirebilirsiniz. Böylece Racer, Sky, Marshall, Tracker ve diğer kuyruklu arkadaşlarını kalem ve boyalarla canlandırmak için yazıcıdaki görüntüyü yazdırdıktan sonra renklendirmeye başlayın!

PAW Patrol, çocuklar için kurtarma köpekleri ve sahipleri, genç bir deha olan çocuk Zika Ryder hakkında bir Kanada – Amerikan serisidir. Kahramanlarımızın hayatı olaylarla ve maceralarla doludur. Birlikte farklı görevleri yerine getirirler: ağaca tırmanan kediciklere yardım etmekten çamur akışı tehdidi altında olan bir treni kurtarmaya kadar. Yoldaşlar herhangi bir iş yapabilirler, çünkü onlar her üyenin kendine özgü özellikleri ve becerileri olan gerçek bir takımdır.

Paw Patrol Boyama Sayfası Rubble
Paw Patrol Boyama Sayfası Rocky
Paw Patrol Boyama Sayfası Marshall
Pençe Devriye Boyama Sayfası
Boyama Sayfası Paw Patrol Tracker
Bedava Paw Patrol Boyama Sayfaları
Yeni Paw Patrol Everest Boyama Sayfası
Pençe Devriye Boyama Resimleri
Harika pençe Devriye Ekibi Boyama
Ücretsiz Paw Patrol Boyama Kitabı

Paw Patrol, Keith Chapman tarafından yaratılan Kanadalı bir çizgi film. Karikatürün ilk bölümü ABD’de Nickelodeon’da 12 Ağustos 2013’te gösterildi. Animasyon dizisinin devamı açıklandı. Paw Patrol, on iki yaşında bir çocuk olan Ryder’dan ve yedi yavrudan oluşan bir takımdan oluşan bir kurtarma ekibi: Marshall, Racer, Rocky, Zuma, Krepysh, Sky, Everest ve Robo Köpektir. Karikatür kurgusal olan “Adventure Cove” şehrinde geçiyor.

Yorum yapın