Küçük Şirinler Boyama Sayfası

Şirinler Boyama Sayfası. Olağanüstü cüceler, küçük ama çok cesur Şirinler. Şirinler en büyük kahramanı Şirin Baba ve karakter Gargamel ile tanışalım. Mavi küçük canlıları çok seveceksiniz. Bu şirinler çok sevimli.

Bu bölümde, çocuklar için basit boyama şirinlerin resimleri bulunmaktadır. Şirinler ve maceralarıyla noktalarda renklendirme ve daha büyük çocuklar için karmaşık boyama resimleri bulunmaktadır.

Şirin Baba ve diğer Şirinler Boyama
Gargamel Boyama Sayfası
Şirene Boyama Sayfaları Şirinler
Şirinler Boyama Kitabı Şirine
Boyama Sayfası Şirinler Renklendirme
Kolay Şirinler Boyama Sayfası Okul Öncesi
Gargamel ve Kedisini Boyama Sayfası
Bilginç Şirin Boyama Sayfası
Çizigi Film Şirinler Boyama Sayfası
Şirinler Boyama Etkinliği Resimleri
Futbolcu Şirin Boyama Sayfaları

Şirinler Köyü Hikayesi

Küçük cüce çocukların hikayesi çok uzun zaman önce 1958’de başladı. O zaman yetenekli bir Belçikalı sanatçı, icat ettiği karakterlerin katılımıyla ilk çizgi romanı yayınladı. 1980’de yayınlanan dizi, çizgi roman sayfaları aracılığıyla anında Şirinler kültünü yaptı ve yıllar boyunca tüm gereçler her türlü karnaval, cadılar bayramı ve diğer kutlamaların favori konusu oldu. Şirinler ile bir sonraki tanıma 2011 yılında aynı isimli komedi filminde gerçekleşti.

Gargamel ve kedisi bu sefer ne kötülük yapacaklar! Şirin baba her zamanki tecrübelerini konuşturabilecek ve şirinler kurtlacak mı? Şirinleri renklendirerek yardımcı olalım.

Yorum yapın