Hakkımda

Bu web sitesi Covid Salgını zamanında hazırlanmıştır. Bu web sitesinin amacı 2 yaşından itibaren hem çocuklar hem büyükler için eğitici ve eğlenceli resimleri boyayarak vakit geçirmenizi sağlamaktır. Boyama kitabı çocuklar ve yetişkinler için gerçekten hem vakit geçirme hemde ailenizle olan bağınızı güçlendirir. Sizde web sitemizi takip edin ve sürekli bizlerle iletişimde olun.

supercocuk.org çocuklar ve ebeveynleri için 2000’den fazla mükemmel kalite, yazdırılabilir ve tamamen ücretsiz boyama sayfaları ile renklendirme hayranı için mükemmel bir yerdir. Burada bir çizgi film, bilgisayar oyunu veya TV dizisinden en sevdiğiniz karakterleri kolayca bulacaksınız. Frozen, Winnie The Pooh, Dora, Peppa, Star Wars, Super Wings, Paw Patrol, Süpermen ve daha pek çok fotoğraftan bahsetmek yeterlidir.

Ama belki de çağdaş pop kültürü karakterlerinin en büyük hayranı değilsiniz? O zaman muhtemelen hayvanlar, kuşlar, meyveler, motosikletler, böcekler veya tüm zamanların en büyük hayvanları olan dinozorlarla yazdırmak için ücretsiz boyama sayfalarını tercih edeceksiniz. Dahası, olağanüstü eğitim değerlerine sahip çocuklar için özel bir yazdırılabilir boyama kategorisi de var. Yabancı dil öğrenmenize ve birçok entelektüel özelliği geliştirmenize yardımcı olacaklar. Tabii ki ücretsiz. Bu kategoriyi ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz. Çünkü öğrenmenin eğlenceden daha iyi bir yolu yoktur!

Siteyle ilgili görüşleriniz ve sorularınız için;

[email protected] adresimizden bizile iletişime geçin.

Yazar: C. Doğan

Genel Yayın: A. Doğan