Rafadan Tayfa Boyama Sayfası

Burada birbirinden güzel Rafadan Tayfa Boyama Sayfası resimleri bulabilirsiniz. Hepimiz çocuk olduk ve sonra büyüdük. En çok izlediğimiz çizgi filmler bulunmaktaydı. Peki senin en sevdiğin çizgi film ve süper kahraman hangisi? Hem eğlenceli hem öğretici bir çizgi diziyi en çok ebeveyler sever. Çünkü çocukların eğitimi ilk önce televizyondan başlamaktadır yada internetten.

Rafadan Tayfa bilmeyeniniz var mı? Yada Rafadan Tayfa izlemeyeniniz? Şimdi en güzel resimleri ile bu harika çizgi dizi Rafadan Tayfa Boyamak için hazır olun.

Rafadan Tayfa Boyama Sayfaları Yeni
Rafadan Tayfa Boyama Kitabı
Rafadan Tayfa Boyama Sayfası

İşte Rafadan Tayfa Ekibi; Mert, Akın, Basri, Kamil, Hayri, Sevim, Hale, Saadettin Usta… Ben hallederim diye bir Basri ve sürekli bekleyen Kamil. Rafadan Tayfa resimlerini boyamaya ne dersiniz?

Rafadan Tayfa Bilgileri

1-) Rafadan Tayfa Sevim kim?

Sevim, Bilge karakteri ile benzerlik gösteren bir yapıya sahiptir. Çocuklara iyiliği ve doğruluğu yol gösteren mahallenin sevilen ablasıdır.

2-) Peki Rafadan Tayfa’yı kim çizmektedir?

Trt Çocuk kanalında 1 Aralık 2014 tarihinde yayına girmeye başladı. Ankara da İsmail Fidan hem yapımcılığını hem yönetmenliğini yapmıştır.

3-) Rafadan Tayfa Göbeklitepe izlenme rekoru kırmıştır. Tıpkı Kral Şakir Boyama Sayfası gibi çok aranmaktadır.