Yeni Salyangoz Boyama Sayfası

Çocukların dünya ile ilk tanışmaları, çevredeki doğanın aktif olarak gözlemlenmesiyle gerçekleşir. Sırtlarında kabuklu evler olan telaşsız, önemli salyangozlar çocuklar için özel bir ilgi konusudur. “Salyangoz” u boyamak, gördüklerinizi tekrarlamanıza veya icat ettiklerinizi süslemenize yardımcı olacaktır. Büyük çizimler, en küçüğünü bile renklendirmek için uygun olacaktır. Bir salyangozun neye benzediğini kendiniz hatırlıyor musunuz? Çocuğa gölgelik konusunda yardım edin, seyahat evine kendi fikirlerinizi ekleyin, ona salyangozlar hakkında bildiğiniz her şeyi anlatın. Salyangoz boyamak sadece çocuğunuzu eğlendirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda size ilginç iletişim dakikaları da verir.

Salyangoz Boyama Sayfalarını İndirin ve Yazdırın

Salyangoz Boyama Sayfası Yeni
Salyangoz Boyama Hayvan Resimleri
Salyangoz Boyama Sayfaları En iyi
Salyangoz Boyama Sayfası Çocuklar için
Salyangoz Boyama Resimleri Supercocuk
Salyangoz Boyama Kitabı Hayvan Resimleri

Çocuğunuzu sessiz bir şeyle acilen meşgul tutmanız mı gerekiyor? Salyangoz boyama kitabı tam size göre. Büyük renklendirme detayları herkese yakışacak. Küçük sanatçılar bile olabildiğince rahat olacaktır. Ayrıca el kitabımızı renklendirerek çocuk etrafındaki dünyayı öğrenir, nesnelerin boyutlarını karşılaştırmayı ve değerlendirmeyi öğrenir.
Salyangozlar alışılmadık derecede yavaş yumuşakçalardır. Kabukları saat yönünde bükülür. Dünyanın her köşesinde çok sayıda farklı salyangoz türü yaşar. Vahşi yaşamda, boyut olarak oldukça mütevazıdırlar, ancak görüntüyü gölgelendirmede herhangi bir sorun olmayacaktır.