Gizlilik Politikası

Bu web sitesi supercocuk.org tarafından işletilmektedir. Bütün resimler ve yazılar sadece bu sitede bulunmaktadır.

Sayın Web Sitesi Ziyaretçileri

supercocuk.org web sitesi, web tarayıcılarının ve sunucularının genellikle erişilebilir olduğu türden, örneğin tarayıcı türü, dil tercihleri, ziyaretçilerin isteklerinin tarihi ve saati gibi kişisel olarak tanımlayıcı olmayan verileri toplar. Kişisel olarak tanımlanamayan verilerin toplanmasındaki Supercocuk amacı, ziyaretçilerinin hizmetlerini nasıl kullandığını öğrenmektir.

Ayrıca, supercocuk.org’e yorum bırakan kullanıcılar için IP adresleri gibi potansiyel olarak kişisel olarak tanımlayıcı veriler de toplar. supercocuk.org, yorumcu IP adreslerini yalnızca yorumlayıcı IP adreslerinin ve e-posta adreslerinin görünür olması ve supercocuk.org yöneticilerine açıklanması dışında, yalnızca aşağıda açıklandığı şekilde kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri kullandığı ve ifşa ettiği durumlarda açıklar.

Kişisel Olarak Tanımlayıcı Bilgilerin Toplanması

supercocuk.org’in bazı ziyaretçileri, supercocuk.org’in kişisel olarak tanımlayıcı verileri toplamasını gerektiren bir şekilde etkileşime giremezler. Supercocuk ile işlem yapmaya karar veren bireylerden, bu işlemleri işlemek için gereken kişisel ve finansal veriler de dahil olmak üzere ilgili bilgileri vermeleri ve bizden izin istemeleri gerekir.

Kişisel Olarak Tanımlayıcı Bazı Verilerin Güvenliği

Supercocuk, yalnızca kişisel olarak tanımlayan ve kişisel olarak tanımlayan verileri yalnızca Supercocuk’ta yalnızca başkalarına ifşa etmemeyi kabul ettiklerinde hizmet verebilmek için gerektiren çalışanlarına, yüklenicilerine ve bağlı kuruluşlarına açıklar. Söz konusu kuruluşların bazıları yurt dışında bulunabilir. Supercocuk hizmetlerini kullanarak, bu tür verilerin onlara aktarılmasını kabul edersiniz. Üst renklendirme sayfaları, potansiyel olarak kişisel ve kişisel olarak tanımlayıcı verileri kiralamaz veya satmaz. Yukarıda belirtilen varlıklar dışında, yukarıda açıklandığı gibi, Supercocuk potansiyel olarak kişisel olarak tanımlayıcı ve kişisel olarak tanımlayıcı verileri yalnızca yasa tarafından gerekli olduğunda veya Supercocuk’un mülkiyetini veya haklarını korumak için açıklamanın gerekli olduğuna inanması için nedenleri olduğunda, üçüncü taraflar veya genel olarak halktan saklanabilir. supercocuk.org kayıtlı bir kullanıcısıysanız, Supercocuk etkinliklerinin çeşitli yönleri hakkında sizi bilgilendirmek için zaman zaman size bir e-posta gönderebiliriz. Supercocuk, potansiyel olarak kişisel olarak tanımlayıcı ve kişisel olarak tanımlayıcı verilere yetkisiz erişim, kullanım, değişiklik veya imhadan korunmak için makul olarak gerekli tüm önlemleri alır.

Veri Aktarımı

Supercocuk takipteysen, kullanıcı verileri üçüncü bir tarafça edinilen varlıklardan biri olabilir. Böyle bir durumun pek olası olmadığını ancak meydana gelebileceğini ve herhangi bir Supercocuk alıcısının toplanan kişisel verileri bu politikada belirtilen koşulları izlemeye devam edebileceğini kabul edersiniz.

Reklam

Üst Renklendirme sayfalarında görünen reklamlar genellikle çerezleri kullanabilen reklam ortakları tarafından yayınlanır ve reklam sunucusunun size her reklam gösterdiklerinde bilgisayarınızı tanımasına olanak tanır. Bu veriler, reklam ağlarının, örneğin, en çok ilginizi çekmesi amaçlanan hedefli reklamlar yayınlamasına olanak tanır. Bu Gizlilik Politikası, Supercocuk tarafından çerezlerin kullanımını kapsar.

Burada bulunan veriler ve resimlerin çalınması durumda supercocuk.org sahibi dava açma ve hukusal savunmaya geçme hakkına sahiptir.

Bize ulaşmak için [email protected] adlı e-mail adresine yazabilirsiniz.